Rodinné Filmy

Most do krajiny Terabithia

16. července 2010 v 8:31 | Paťo
Svet-Filmov.blog.cz
Most do krajiny Terabithia
(Bridge to Terabithia)
Rok: 2007

Rodinný Film

O Filme: Film je adaptací stejnojmenného celosvětově úspěšného bestselleru Katherine Patersonové koprodukovaný dvěma předními filmovými studii Walt Disney Pictures a Walden Media, která se nedávno podepsala pod kinohitem Letopisy Narnie: Lev, čarodějnice a skříň. Dva hlavní představitelé, Jess a Leslie, vytvoří imaginární království Terabithia, plné kouzelných bytostí, v kterém se stanou králem a královnou.

Dĺžka: 92 min.
Jazyk: Český
Zdroj: StageVu (Kinotip.cz)

Pozriem si film! (CD1)

Pozriem si film! (CD2)

Kúzelníci z Waverly

18. června 2010 v 19:15 | Paťo
Svet-Filmov.blog.cz
Kúzelníci z Waverly - Film
(Wizards od Waverly Place - The Movie)
Rok: 2009

Rodinný Film

O Filme: Wizards of Waverly Place: The Movie je filmová adaptácia seriálu Kouzelníci z Waverly (Wizards of Waverly Place). Russoovci pôjdu na dovolenku do Karibiku, kde sa prvýkrát stretli Jerry a Theresa. Alex je naštvaná, že musí sprevádzať svoju rodinu na výlete a tak na nich napokon použije zaklínadlo a vráti ich do dôb pred ich prvým stretnutím. Nad existenciou Russoovcov je teraz veľký otáznik. Na zrušenie kúzla musia Alex a Justin ísť do džungle nájsť všemohúci Kameň snov a medzitým sa Max pokúša dať rodičov znova dokopy.


Dĺžka: 90 min.
Jazyk: Český
Zdroj: StageVu (Sleduj.Org)

Pozriem si Film!

Cudzinci v podkroví

13. června 2010 v 18:01 | Paťo
Svet-Filmov.blog.cz
Cudzinci v Podkroví
(Aliens in the Attic)
Rok: 2009

Rodinný Film

O Filme: V rodine Pearsonových (Ashley Tisdale, Kevin Nealon, Carter Jenkis) sa domievajú, že je najvyšší čas ísť na dovolenku v Michigene. Avšak, čoskoro keď prídu do domu zistia, že nie su v dome jediní ľudia, pretože priateľský cudzinci vošli do domu ako prvý. Hoci cudzinci sú priateľský ale nie k Pearsonovým a sú pripravený na inváziu v dome. Deti (Henri Young, Regan Young) budu chcieť zachrániť svoj dom pred inváziou cudzincov, pred tým aby sonda nevošla do vesmíru a tak nezničila svet. (AshleyDaily.org)

Dĺžka: 86 min.
Jazyk: Český
Nahraté na: StageVu

Pozriem si film!

Kouzelná Romance

21. února 2010 v 15:02 | Paťo
Kouzelná Romance
(Enchanted)
Rok: 2007

Rodinný Film

O filme: Film o pohádkové princezně z minulosti, kterou zlá královna přemístí do současnosti, je spojením klasické pohádky společnosti Disney s příběhem z moderního New Yorku. Záhy poté, co se ocitne v naší době, je po setkání s pohledným právníkem princezna Giselle nucena měnit své názory na život a lásku. Může ve skutečném světě přežít pohádková láska?

Dĺžka: 96 min.
Jazyk: Český
Nahraté na: StageVu

Pozriem si film!

Program na ochranu princezen

14. února 2010 v 10:41 | Paťo
Program na ochranu princezen
(Princess Protection Program)
Rok: 2009

Rodinný Film

O filme: Když je princezna Rossalina (Demi Lovato) ohrožena diktátorem který chce převzít její zemi, je přemístěna tajnou agenturou na ochranu princezen do Ameriky.Pod svá křídla si ji vezme agent Mason, který ji umístí k sobě domů do malého města ve... Pomocí své dcery Carter (Selena Gomez..) údělají z princezny obyčejnou školačku jmenem Rossie. Rossie se rychle stává ve škole oblíbenou, Carter to musí akceptovat, ale ty dvě mají mezi sebou uzké pouto,proto Rossie ukazuje Carter jak najít v sobě princeznu. ...

Dĺžka: 85 min.
Jazyk: Český
Nahraté na: StageVu

Pozriem si film!

Hannah Montana : Film

13. února 2010 v 13:57 | Paťo
Hannah Montana : Film
(Hannah Montana: The Movie)
Rok: 2009

Hudobný Film

O Filme:Miley Stewart si užívá života popové hvězdy jako Hannah Montana. Pak přichází šok! otec ji v letadle utajil, že nesměřují do New Yorku, kde na ni čekají tisíce fanoušků, ale vracejí se na venkov zpět do rodného Tennesse. Miley se totiž postupem času mění na rozmazlenou hvězdu, která má vše, co si jen umane ? a právě to chce její táta změnit. Ze života popové hvězdy se stává život normální holky. Miley se chce hned vrátit zpět ? bojí se, že už se nebude moci vrátit k životu Hanny Montany. Postupem času si ale začne na nový život zvykat a začne se jí dokonce i líbit. Najde si lásku a nakonec přijde na to, že už nechce žít dvojím životem. Rozhodnout se o své budoucnosti definitivně však nebude jednoduché.

Dĺžka: 99 min.
Jazyk: Český
Nahraté na: StageVu

Pozriem si film!

Hotel pre Psov

2. února 2010 v 17:21 | Paťo
Hotel pre Psov
(Hotel for Dogs)
Rok: 2009

Rodinná Komédia

O Filme: V tomto diváckém hitu se komedie utrhla ze řetězu a vy "budete prosit o přídavek" (Pete Hammond, Hollywood.com). Když Andi (Emma Roberts) a Bruce (Jake T. Austin) potřebují ukrýt svého psa Pátka, promění opuštěný hotel v místo, kde mají všichni zaběhnutí čtvernožci dveře otevřené. U tohoto dojemného dobrodružství, plného roztomilých pejsků, dvojice chytrých dětí a důmyslných vynálezů si budete říkat - kdo pustil ty psy dovnitř?

Dĺžka: 96 min.
Jazyk: Český, Maďarský
Nahraté na: StageVu.com

Pozriem si film!

Megnézem a filmet!

Sám doma (CZ, HUN)

2. února 2010 v 17:07 | Paťo
Sám Doma
(Home Alone)
Rok: 1990

Rodinná Komédia bez rodiny

O Filme: McCallisterovi odjíždějí na dovolenou a nechají doma jen jedinou věc - a tou je Kevin, jejich osmiletý syn. A když se dva nešikovní lupiči pokouší dostat do domu, Kevin musí úplně sám bránit svůj domov a přelstít lupiče ve válce, kterou vede jediným způsobem, který zná ...

Dĺžka: 98 min.
Jazyk: Český, Maďarský
Zdroj: StageVu.com

Pozriem si film!

Megnézem a filmet!

 
 

Reklama